background

Hakkımızda

Geleceği Bugünden Yakalamak Araştıran, gören, planlayan, yatırım yapan işletmeler bugünden geleceği yakalar. Ekonominin yükselmesindeki en önemli kriter üretimdir. &Uu ...

Hakkımızda

Geleceği Bugünden Yakalamak

Araştıran, gören, planlayan, yatırım yapan işletmeler bugünden geleceği yakalar. Ekonominin yükselmesindeki en önemli kriter üretimdir. Üretime paralel olarak elektrik enerjisine artan bağımlılık maliyetleri de yükseltmektedir. Bu gerçeğe dayanarak tüm dünya elektrik enerjisi tüketimini ve maliyetleri azaltmak, gelecekteki elektrik enerjisi ihtiyacını karşılamak için sonsuz enerji kaynağı güneşe yönelmiştir. Güneş enerjisinden elektrik üretmek… Çok uzak olmayan bir gelecekte yakıt rezervlerinin hızla tükenmekte olduğu gerçeği ile hepimiz karşı karşıya kalacağız. Bu nedenle bugünden geleceği yakalamak ve karşı karşıya kalacağımız tehlikeleri ön görmek zorundayız. Sonsuz enerji kaynağı güneşe bugün yatırım yaparak, yenilenebilir enerji ile maliyetlerinizi azaltabilir ve enerjiyi kazanca dönüştürerek işletmenizi yarına güvenle taşıyabilirsiniz.

Enerji Danışmanınız Hep Yanınızda

Geleceği bugünden yakalamak için enerji yönetimi konusunda destek verecek, size yenilenebilir teknolojiler, güvenilir enerji kaynakları konusunda yol gösterecek, doğru şartlarda ve uygun fiyatlarda tedarikini sağlayacak şekilde her aşamada Altınoluk Enerji A.Ş. olarak işletmenizin “Enerji Danışmanı” olarak yanınızdayız. Küçük, orta ya da büyük işletmelerin enerji yatırımlarını temsil ederek müşterilerimize yenilikçi, işletmeye özel ve fayda odaklı enerji çözümleri sunarak teknik, ekonomik, finans ve strateji uzmanlığı desteği veriyoruz.

Güneşi Arkanıza Alın

Bitmeyen enerji kaynağını arkanıza almaya hazır mısınız? Son teknolojiyi sürekli takip ederek, çatı güneş enerji sistemleri ve zemine monte güneş enerji santralleri kurulumları ile hem mahsuplaşma hem de fazla üretilen elektriğin satılması ile yatırımcılarımıza yepyeni bir gelir sağlamak konusunda yolu açıyoruz. Biz sizin yerinize yolu açalım, siz güneşi arkanıza alın ve geleceği bugünden yakalamanın keyfini çıkarın.

Deneyim, İşletmenize Doğru Yolu Gösterir

Enerji yatırımını üstlenerek işletmeleri geleceğe taşımak konusunda taşıdığımız sorumluluk kapsamında sahip olduğumuz deneyime, bilgiye, sektör tecrübesine ve profesyonel mühendislerimize sonuna kadar güveniyoruz. Enerji yönetimi için her zaman en uygun fiyat ve şartlarda planlamanın ilk adımından, tesisin işletilmesine kadar tüm aşamalarda hizmet vererek işletmelere özel çözüm odaklı projeler sunuyor, uyguluyor ve takibinde müşterilerimizi asla yalnız bırakmıyoruz.

360° Enerji Yönetimi

Profesyonel ekibimiz, deneyimini ve bilgisini heyecan ve tutku ile birleştirerek ortaya çıkan sinerjiyi en üst seviyede taşıyarak ve işletmeye olan sorumluluk duygusunu ön planda tutarak güneş enerjisi sistemlerinde danışmanlık, teknik proje tasarımı, EPC, işletme-bakım ve termal drone testi gibi alanlarda 360° Enerji Yönetimi ile geleceğe giden yolda size yol arkadaşlığı yapar. Biz biliyoruz ki bu yol arkadaşlığında şeffaflık, dürüstlük, aidiyet, hesap verilebilirlilik ve deneyim güvenirliliğin en önemli parçalarıdır. Bu prensipleri temel alarak hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak yeniliklerin öncüsü olma yolunda sizinle birlikte ilerliyoruz. 360° Enerji Yönetimi kapsamında verdiğimiz hizmetler;

  • Solar Sistemler Yatırımcı ve Teknik Danışmanlık Hizmeti
  • Solar Sistemler Yatırımcı ve Teknik Danışmanlık Hizmeti
  • Çağrı Mektubu Alım Hizmeti
  • Güneş Enerji Santralleri Proje Çizimi ve Onay Hizmeti
  • Proje Finansman Danışmanlığı
  • EPC - Çatı Üzeri Güneş Enerji Santralleri Kurulumu Hizmeti
  • EPC - Zemine Monte Güneş Enerji Santrali Kurulum Hizmeti
  • Güneş Enerji Santralleri İşletme-Bakım Hizmeti
  • Tarımsal Sulama Güneş Enerji Sitemi Kurulumu
  • IPARD Desteği ile GES Kurulum Danışmanlık Hizmeti